Paeonia ‘Christmas Velvet’. Aretaja Roger F.Anderson 1992. Sametpunased täidisõied toetuvad tugevatele vartele. Taime kõrgus 76 cm.Vajab kasvuks täispäikest kuni poolvarju.
Paeonia ‘Christmas Velvet’. Aretaja Roger F.Anderson 1992.Sametpunased täidisõied toetuvad tugevatele vartele. Taime kõrgus 76 cm.Vajab kasvuks täispäikest kuni poolvarju.
34,72 € Original price was: 34,72 €.24,00 €Current price is: 24,00 €.
| Kogus | 2 - 4 | 5+ |
|---|---|---|
| Hind | 22,80 € | 22,32 € |
Out of stock
Paeonia ‘Christmas Velvet’. Aretaja Roger F.Anderson 1992. Sametpunased täidisõied toetuvad tugevatele vartele. Taime kõrgus 76 cm.Vajab kasvuks täispäikest kuni poolvarju.
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 55 × 30 × 30 cm |
| Lad. keelne nimi | Paeonia 'Christmas Velvet' |
| Hübridisaator | Roger F. Anderson |
| Reg. aasta | 1992 |
| Liik | Pojeng |
| Tüüp | Istik |
| Värvus | Punane, Tumepunane |
| Kõrgus (cm) | 76 |
| Elutsükkel | Mitmeaastane |
| Õitsemisperiood | Juuli |
| Valgusnõue | Osaliselt varjus, Päike |
| Min. külmataluvus | Tsoon 3 -40 °C kuni -37.2 °C |
You must be logged in to post a review.
Jaga toodet sotsiaalmeedias:
Loodustalu tegeleb ravimtaimede ja istikute kasvatamise ja müügiga.
Üldinfo
Tooted

Reviews
There are no reviews yet.