Hemerocallis ‘China Bride’ (Guidry 1989). Diploidne. Igihaljas.Roosa õis, kollane silm ja rohekas neel. Kasvukõrgus 60,96 cm, õie läbimõõt 15,24 cm. Asutatud 1992
Hemerocallis ‘China Bride’ (Guidry 1989). Diploidne. Igihaljas.Roosa õis, kollane silm ja rohekas neel. Kasvukõrgus 60,96 cm, õie läbimõõt 15,24 cm. Asutatud 1992
4,00 € Original price was: 4,00 €.3,76 €Current price is: 3,76 €.
| Kogus | 2 - 4 | 5+ |
|---|---|---|
| Hind | 3,57 € | 3,50 € |
Out of stock
Hemerocallis ‘China Bride’ (Guidry 1989). Diploidne. Igihaljas.Roosa õis, kollane silm ja rohekas neel. Kasvukõrgus 60,96 cm, õie läbimõõt 15,24 cm. Asutatud 1992
| Weight | 0,8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 13 × 13 cm |
| Lad. keelne nimi | Hemerocallis 'China Bride' |
| Hübridisaator | Guidry |
| Reg. aasta | 1989 |
| Liik | Aed-Päevaliilia |
| Tüüp | Istik |
| Värvus | Heleroosa, Roosa |
| Ploidsus | Diploidne |
| Lehestik | Igihaljas |
| Õie vorm | Lihtõieline |
| Õie läbimõõt (cm) | 15 |
| Kõrgus (cm) | 61 |
| Elutsükkel | Mitmeaastane |
| Õitsemisperiood | Varajane |
| Min. külmataluvus | Tsoon 5a -28.9 °C kuni -26.1 °C |
You must be logged in to post a review.
Jaga toodet sotsiaalmeedias:
Loodustalu tegeleb ravimtaimede ja istikute kasvatamise ja müügiga.
Üldinfo
Tooted

Reviews
There are no reviews yet.