Tasuta transport alates 100€ tellimustelt!
Võta ühendust

Tel. 514 3361

Tere tulemast

Loodustalu

e-poodi!

Meist

Päikest!

Loodustunnetus ja elu kooskõlas loodusega algas kaugest lapsepõlvest, mis meenub, kui muinasjutt.


Aeg, mil elati maal, oma kodutalus, oli hoopis teistsugune, kui praegu, kuid see andis maal kasvades ja maatöid tehes maaelu kasvatuse. Meil kasvatati köögi-ja teravilja ning peeti loomi toiduks.


Juba varajases lapsepõlves tuli märgata metsas elavate lindude ja loomade elu ja liikumist, et puud pakuvad varju ning väikesed konnad vajavad urgusid pelgupaigaks kuuma päikese eest! Tuli tunnetada ilma ja mõista, et iga elusolend vajab kedagi või midagi mingil ajahetkel.


Aastate möödudes on maa puhanud, teadmised ja kogemused on täienenud, ning nüüd on see koht teisel tasemel üles ehitatud. Süüvides taimede hingeellu, õppinud nende kasvutingimusi ja neid paljundama, on aednikuna see tunne – loodustunnetus veelgi lähedasem ja suurem mõiste.


Soovime Teile kõike seda pakkuda, mida inimene kasvatab ja eluks vajab mahepõllumajanduslikul ja looduspuhtal põhimõttel.


Selleks tegime ka kodulehekülje, nimega Loodustalu, mida pidevalt arendame, et saaksite meilt tellida taluaia püsililli, värskeid ja kuivatatud toidutooteid koha peale postitranspordi vahendusel.


Tervist teile soovides,

Helve Laksberg
Maaema MTÜ