Hemerocallis ‘Òrange Nassau’ (Heemskerk 2011) Diploidne. Talveks lehestik kaob. Taime kõrgus 60 cm. Õie läbimõõt 14cm, oranzi värvi õied, keskmise suurusega kroonlehed, tugevalt gofreeritud servaga. Õitseb hooaja keskel. Kasvukoht päikseline.
Hemerocallis ‘Òrange Nassau’ (Heemskerk 2011) Diploidne. Talveks lehestik kaob. Taime kõrgus 60 cm. Õie läbimõõt 14cm, oranzi värvi õied, keskmise suurusega kroonlehed, tugevalt gofreeritud servaga. Õitseb hooaja keskel. Kasvukoht päikseline.
5,85 € Original price was: 5,85 €.4,97 €Current price is: 4,97 €.
| Kogus | 2 - 4 | 5+ |
|---|---|---|
| Hind | 4,72 € | 4,62 € |
Out of stock
Hemerocallis ‘Òrange Nassau’ (Heemskerk 2011) Diploidne. Talveks lehestik kaob. Taime kõrgus 60 cm. Õie läbimõõt 14cm, oranzi värvi õied, keskmise suurusega kroonlehed, tugevalt gofreeritud servaga. Õitseb hooaja keskel. Kasvukoht päikseline.
| Weight | 0,8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 13 × 13 cm |
| Lad. keelne nimi | Hemerocallis 'Orange Nassau' |
| Hübridisaator | Heemskerk |
| Reg. aasta | 2011 |
| Liik | Aed-Päevaliilia |
| Tüüp | Istik |
| Värvus | Kollane |
| Ploidsus | Diploidne |
| Lehestik | Dormantne |
| Õie vorm | Lihtõieline |
| Õie läbimõõt (cm) | 14 |
| Kõrgus (cm) | 56 |
| Elutsükkel | Mitmeaastane |
| Õitsemisperiood | Keskhooaeg |
| Min. külmataluvus | Tsoon 3 -40 °C kuni -37.2 °C |
You must be logged in to post a review.
Jaga toodet sotsiaalmeedias:
Loodustalu tegeleb ravimtaimede ja istikute kasvatamise ja müügiga.
Üldinfo
Tooted
Reviews
There are no reviews yet.