Hemerocallis ‘Jockey Club’ (Saxton 1972). Kõrgus kuni 60 cm. Diploidne. Dormantne. Täidisõieline, õite värvus lilla koos lavendli värvi äärtega, õie seest kollakas-roheline. Õie läbimõõt on kuni 13 cm. Kasvukoht poolvarjuline ja päikseline.
Hemerocallis ‘Jockey Club’ (Saxton 1972). Kõrgus kuni 60 cm. Diploidne. Dormantne. Täidisõieline, õite värvus lilla koos lavendli värvi äärtega, õie seest kollakas-roheline. Õie läbimõõt on kuni 13 cm. Kasvukoht poolvari ja päike. Diploidne.
7,00 € Original price was: 7,00 €.6,00 €Current price is: 6,00 €.
| Kogus | 2 - 4 | 5+ |
|---|---|---|
| Hind | 5,70 € | 5,58 € |
3 in stock
Hemerocallis ‘Jockey Club’ (Saxton 1972). Kõrgus kuni 60 cm. Diploidne. Dormantne. Täidisõieline, õite värvus lilla koos lavendli värvi äärtega, õie seest kollakas-roheline. Õie läbimõõt on kuni 13 cm. Kasvukoht poolvarjuline ja päikseline.
| Weight | 0,8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 13 × 13 cm |
| Lad. keelne nimi | Hemerocallis 'Jockey Club' |
| Hübridisaator | Saxton |
| Reg. aasta | 1972 |
| Liik | Aed-Päevaliilia |
| Tüüp | Istik |
| Värvus | Kollane, Lilla, Tumelilla |
| Ploidsus | Diploidne |
| Lehestik | Dormantne |
| Õie vorm | Täidisõieline |
| Õie läbimõõt (cm) | 13 |
| Kõrgus (cm) | 56 |
| Elutsükkel | Mitmeaastane |
| Õitsemisperiood | Keskhooaeg |
| Min. külmataluvus | Tsoon 3 -40 °C kuni -37.2 °C |
You must be logged in to post a review.
Jaga toodet sotsiaalmeedias:
Loodustalu tegeleb ravimtaimede ja istikute kasvatamise ja müügiga.
Üldinfo
Tooted
Reviews
There are no reviews yet.