Hemerocallis ‘Condilla’ (Grooms 1977) Täidisõied tumekollased, läbimõõt 11 cm, dormantne, diploidne. Auhinnad Cd1, AM1985, HM 1982, LAA 1001, IM 1984
Hemerocallis ‘Condilla’ (Grooms 1977) Täidisõied tumekollased, läbimõõt 11 cm, dormantne, diploidne. Auhinnad Cd1, AM1985, HM 1982, LAA 1001, IM 1984
6,00 € Original price was: 6,00 €.5,70 €Current price is: 5,70 €.
| Kogus | 2 - 4 | 5+ |
|---|---|---|
| Hind | 5,42 € | 5,30 € |
1 in stock
Hemerocallis ‘Condilla’ (Grooms 1977) Täidisõied tumekollased, läbimõõt 11 cm, dormantne, diploidne. Auhinnad Cd1, AM1985, HM 1982, LAA 1001, IM 1984
| Weight | 0,8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 13 × 13 cm |
| Lad. keelne nimi | Hemerocallis 'Condilla' |
| Hübridisaator | Grooms |
| Reg. aasta | 1977 |
| Liik | Aed-Päevaliilia |
| Tüüp | Istik |
| Värvus | Kollane, Kuldkollane |
| Ploidsus | Diploidne |
| Lehestik | Dormantne |
| Õie vorm | Täidisõieline |
| Õie läbimõõt (cm) | 11 |
| Kõrgus (cm) | 51 |
| Elutsükkel | Mitmeaastane |
| Õitsemisperiood | Varajane keskhooaeg |
| Min. külmataluvus | Tsoon 3 -40 °C kuni -37.2 °C |
You must be logged in to post a review.
Jaga toodet sotsiaalmeedias:
Loodustalu tegeleb ravimtaimede ja istikute kasvatamise ja müügiga.
Üldinfo
Tooted

Reviews
There are no reviews yet.