Hemerocallis ‘Carric Wildon’ (Goldner 1987).Värvus oranž. Tetraploidne. Dormantne. Taime kõrgus 86 cm, õie läbimõõt 19 cm. Austasustatud Honorable Mention 2007
Hemerocallis ‘Carric Wildon’ (Goldner 1987).Värvus oranž. Tetraploidne. Dormantne. Taime kõrgus 86 cm, õie läbimõõt 19 cm. Austasustatud Honorable Mention 2007
5,50 € Original price was: 5,50 €.5,34 €Current price is: 5,34 €.
| Kogus | 2 - 4 | 5+ |
|---|---|---|
| Hind | 5,07 € | 4,96 € |
Out of stock
Hemerocallis ‘Carric Wildon’ (Goldner 1987).Värvus oranž. Tetraploidne. Dormantne. Taime kõrgus 86 cm, õie läbimõõt 19 cm. Austasustatud Honorable Mention 2007
| Weight | 0,8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 13 × 13 cm |
| Lad. keelne nimi | Hemerocallis 'Carrick Wildon' |
| Hübridisaator | Goldner |
| Reg. aasta | 1987 |
| Liik | Aed-Päevaliilia |
| Tüüp | Istik |
| Värvus | Helekollane, Heleroheline, Tumepunane |
| Ploidsus | Tetraploidne |
| Lehestik | Dormantne |
| Õie vorm | Lihtõieline |
| Õie läbimõõt (cm) | 19 |
| Kõrgus (cm) | 86 |
| Elutsükkel | Mitmeaastane |
| Õitsemisperiood | Keskhooaeg-hiline |
| Min. külmataluvus | Tsoon 3 -40 °C kuni -37.2 °C |
You must be logged in to post a review.
Jaga toodet sotsiaalmeedias:
Loodustalu tegeleb ravimtaimede ja istikute kasvatamise ja müügiga.
Üldinfo
Tooted

Reviews
There are no reviews yet.